Korepetycje Angielski - Radom

Znaleziono 16 firm • Ranking wg ocen Google

Korepetycje z angielskiego w Radomiu to 16 firm i specjalistów oferujących zajęcia indywidualne, małe grupy oraz kursy intensywne. Sprawdź, który format nauki najlepiej odpowiada Twoim celom i poziomowi zaawansowania.

Masz firmę?

Dodaj wizytówkę i bądź widoczny w Radomiu!

Dodaj firmę za darmo
Promuj ofertę!

Publikuj ogłoszenia na 370+ portalach jednocześnie

Dodaj ogłoszenie
Kategorie
Tu może być Twoja firma!

Bądź na szczycie i zdobywaj więcej klientów w kategorii Korepetycje Angielski

Helen Doron Teen English Radom - Korepetycje Angielski Radom 1

Helen Doron Teen English Radom

Korepetycje Angielski

5.0 (69)

Stanisława Wernera 5/14, 26-600 Radom, Polska

Malta Language Center - Korepetycje Angielski Radom 3

Malta Language Center

Korepetycje Angielski

5.0 (30)

plac Jagielloński 6/2, 26-600 Radom, Polska

Wyspa Wiedzy - Korepetycje Angielski Radom 4

Wyspa Wiedzy

Korepetycje Angielski

5.0 (21)

Radostowska 39A, 26-606 Radom, Polska

Homeschool Szymczyk Angielski szkoła językowa Radom - Korepetycje Angielski Radom 5

Mączna 24/26, 26-600 Radom, Polska

6

Korepetycje Matematyka Radom

Korepetycje Angielski

5.0 (19)

Zygmunta Wilczyńskiego 49, 26-600 Radom, Polska

Edus - Korepetycje Angielski Radom 7

Edus

Korepetycje Angielski

5.0 (18)

Zegara Słonecznego 6, 26-600 Radom, Polska

Leonardo School Radom- angielski dla dzieci i młodzieży - Korepetycje Angielski Radom 8

Osiedlowa 20a, 26-600 Radom, Polska

PrzeAngielski - Szkoła języka angielskiego Radom - Korepetycje Angielski Radom 9

11 Listopada 2/4, 26-600 Radom, Polska

10

English House Magdalena Wójcik

Korepetycje Angielski

5.0 (2)

Brzustowska 23A, 26-617 Radom, Polska

11

Empire. Szkoła językowa

Korepetycje Angielski

5.0 (1)

Andrzeja Struga 16, 26-610 Radom, Polska

JĘZYKOWA PRZYGODA MARTA STĘPIEŃ - Korepetycje Angielski Radom 12
4.9 (63)

30 luk. u 2, Wyścigowa, 26-600 Radom, Polska

13

Perfect. Szkoła Jezykow Obcych

Korepetycje Angielski

4.7 (15)

Ulica Adama Mickiewicza 19/12, 26-610 Radom, Polska

Edusfera Radom - Korepetycje Angielski Radom 14

Edusfera Radom

Korepetycje Angielski

4.6 (34)

Stanisława Moniuszki 26, 26-600 Radom, Polska

15

korepetycje j.niemiecki

Korepetycje Angielski

4.0 (1)

Górnicza 3, 26-605 Radom, Polska

16

Angielski z Uśmiechem

Korepetycje Angielski

Rzemieślnicza 9, 26-606 Radom, Polska

Zajęcia indywidualne - pełna uwaga nauczyciela i elastyczny program

Format jeden na jeden to najczęściej wybierana opcja wśród osób, które mają konkretny cel: zdanie matury, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie zagranicznej albo uzupełnienie braków po nieudanym semestrze. Nauczyciel prowadzący zajęcia indywidualne może dostosować tempo i materiał do aktualnego poziomu ucznia, zamiast realizować z góry ustalony program. Jeśli masz trudności z gramatyką czasu past perfect, korepetytor poświęci temu zagadnieniu tyle godzin, ile potrzeba, bez presji postępów reszty grupy.

W Radomiu ofertę zajęć indywidualnych znajdziesz zarówno w stacjonarnych szkołach językowych, jak i u prywatnych lektorów przyjmujących uczniów w swoich gabinetach. Część specjalistów prowadzi zajęcia wyłącznie w trybie online, co przydaje się uczniom z odleglejszych dzielnic lub dojeżdżającym ze Skaryszewa czy Jedlni-Letniska. Stawki godzinowe za format indywidualny są wyższe niż za grupę, ale efekty widać szybciej, co w praktyce może oznaczać krótszy łączny czas nauki.

Korepetycje w małych grupach - niższy koszt, motywacja przez interakcję

Grupki dwu- lub trzuosobowe to kompromis między ceną a skutecznością. Uczniowie na zbliżonym poziomie zaawansowania ćwiczą konwersację między sobą, co trudno osiągnąć podczas samodzielnej nauki lub pracy z korepetytorem bez partnera do rozmowy. Poprawianie cudzych błędów i słuchanie odpowiedzi innych utrwala materiał inaczej niż powtarzanie ćwiczeń w ciszy.

Z perspektywy budżetowej różnica bywa znacząca: godzina w parze kosztuje zazwyczaj 30-50% mniej niż zajęcia indywidualne u tego samego lektora. W radomskich szkołach językowych i prywatnych punktach edukacyjnych zorganizowanie takiej grupki często wymaga samodzielnego znalezienia partnera do nauki, na przykład kolegi z klasy lub współpracownika. Warto zapytać wprost, czy dany specjalista oferuje taki format, zanim zdecydujesz się na droższe zajęcia one-on-one. Porównaj dostępne oferty w katalogu, by zobaczyć, które firmy podają tę opcję w swojej wizytówce.

Pakiety intensywne a regularne spotkania raz w tygodniu - co wybrać

Intensywny kurs weekendowy lub wakacyjny pozwala skumulować materiał w krótkim czasie: kilka godzin dziennie przez dwa tygodnie daje efekt porównywalny z kilkoma miesiącami spotkań raz w tygodniu, pod warunkiem że uczeń nadąża z przyswajaniem. To dobre rozwiązanie przed egzaminem FCE lub maturą rozszerzoną, kiedy zostało mało czasu. Ryzyko to zmęczenie i szybkie zapominanie materiału bez systematycznego utrwalania po zakończeniu kursu.

Regularne zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu dają mózgowi czas na konsolidację wiedzy między sesjami i lepiej sprawdzają się przy nauce od podstaw lub rozwijaniu zaawansowanego słownictwa. Długofalowa praca z jednym lektorem umożliwia też śledzenie postępów i korektę nawyków językowych, które trudno wychwycić podczas krótkich zintensyfikowanych bloków. Dla większości uczniów szkół średnich w Radomiu optymalny rytm to jedno lub dwa spotkania tygodniowo przez cały rok szkolny, uzupełniane krótkim intensywnym blokiem przed egzaminem.

Aplikacje i platformy online - kiedy wystarczą, a kiedy potrzebny korepetytor

Narzędzia takie jak aplikacje do nauki słownictwa, platformy z filmami obcojęzycznymi czy generatory ćwiczeń gramatycznych są skuteczne przy uzupełnianiu nauki, ale rzadko wystarczają jako jedyne źródło. Algorytm nie wyjaśni, dlaczego konkretne zdanie brzmi nienaturalnie, nie oceni wymowy ani nie wyłapie błędów w wypowiedzi pisemnej charakterystycznych dla polskojęzycznych uczniów. Samodzielna nauka sprawdza się przede wszystkim przy rozbudowie słownictwa i oswajaniu się z żywym językiem przez filmy lub podcasty.

Jeśli przygotowujesz się do egzaminu certyfikatowego, zmieniasz pracę i potrzebujesz angielskiego biznesowego albo Twoje dziecko ma poważne zaległości z podstawy programowej, aplikacja nie zastąpi kontaktu z doświadczonym lektorem. W katalogu ogloszeniaradom.com znajdziesz specjalistów oferujących zarówno zajęcia stricte konwersacyjne, jak i przygotowanie do konkretnych egzaminów, co pozwala dopasować usługę do realnego celu, a nie uśrednionej oferty kursowej. Sprawdź opisy firm i wybierz tych, którzy jasno określają swój profil.

Korepetycje z angielskiego w Radomiu - lokalny rynek edukacyjny

Radom to miasto z kilkudziesięciotysięczną populacją uczniów i studentów, co przekłada się na zróżnicowany rynek prywatnych usług edukacyjnych. Oferta obejmuje zarówno wyspecjalizowane szkoły językowe działające stacjonarnie, jak i lektorów prowadzących zajęcia online, dostępnych dla osób z terenu całego powiatu radomskiego. Rodzice szukający angielskiego dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym znajdą tu firmy z programami dostosowanymi do tej grupy wiekowej, a dorośli przygotowujący się do egzaminów certyfikatowych mają do wyboru specjalistów skupionych konkretnie na tym segmencie.

FAQ - korepetycje z angielskiego w Radomiu

Czy korepetytorzy z angielskiego w Radomiu oferują zajęcia online?

Tak, część specjalistów prowadzi zajęcia wyłącznie lub częściowo w formie online, co eliminuje konieczność dojazdu. Warto sprawdzić w wizytówce danej firmy, czy podany jest taki tryb pracy, lub zapytać bezpośrednio przed zapisaniem się.

Od jakiego wieku dzieci mogą uczęszczać na prywatne korepetycje z angielskiego?

Na lokalnym rynku działają firmy specjalizujące się w nauce angielskiego dla dzieci już od wieku przedszkolnego i wczesnoszkolnego, z metodami dostosowanymi do tej grupy wiekowej, takimi jak nauka przez zabawę i piosenki. Inni specjaliści koncentrują się na młodzieży i dorosłych. Przed wyborem warto upewnić się, czy dany lektor ma doświadczenie w pracy z odpowiednią grupą wiekową.

Jak długo trwa typowa lekcja korepetycji z angielskiego?

Najczęściej stosowany format to 60 minut, choć część lektorów oferuje też jednostki 45-minutowe dla młodszych dzieci lub 90-minutowe dla uczniów intensywnie przygotowujących się do egzaminów. Długość zajęć warto omówić z korepetytorem przed podpisaniem umowy lub opłaceniem pakietu godzin.

Czy można umówić się na próbną lekcję przed rozpoczęciem regularnych zajęć?

Wiele firm i prywatnych lektorów w Radomiu oferuje pierwszą lekcję w formie lekcji próbnej lub diagnostycznej, której celem jest ocena poziomu ucznia i dopasowanie programu. To dobra okazja, by sprawdzić, czy styl pracy danego specjalisty odpowiada potrzebom uczącego się, zanim zdecydujesz się na dłuższy pakiet zajęć.

Popularne usługi w kategorii Korepetycje Angielski

ile kosztują korepetycje z angielskiego Radom angielski na poziomie B1 Radom tłumaczenia z angielskiego Radom angielski na poziomie C2 Radom poprawa ocen z angielskiego Radom angielski dla początkujących Radom kurs angielskiego online Radom angielski dla seniorów Radom

Prowadzisz firmę w Radomiu?

Zwiększ widoczność swojej firmy! Dodaj wizytówkę NAP lub Publikuj Ogłoszenia na ponad 370 portalach jednocześnie.